Магнітний дверний стопор "Антей"

Унікальний магнітний упор для дверей фіксує полотно за 0,08 сек, встановлення за 20 хвилин, від вітчизняного виробника

Пропонуємо магнітний упор для дверей "Антей". Його основна функція надійно фіксувати двері при відкритті, що б відчиняють двері не зашкодила стіну або предмети на стіні, а так само зберегти дверну ручку від удару.

Перевага нашого упору над іншими в його унікальній конструкції: він з'являється тоді тоді, коли двері перебувати над ним, а в інший час від зовсім непомітний і не заважає прибиранню, про нього не можна зачепитися.Чому настав час

Дверні стопори, до яких ми звикли і які є практично в кожному будинку звичайно ж виконають свої функції, але і мають ряд недоліків, з якими можна миритися, якщо немає альтернативи.

Одна з проблем упорів, що монтуються в підлогу - це вибір їх місця. Адже якщо їх розташувати занадто близько до петель, то при ударі петлі можуть пошкодиться, але якщо поставити ближче до замкової частини, то упор обмежить хід двері до 100 градусів і буде стирчати посеред проходу.

Старі обмежувачі вельми травмонебезпечні: об них легко спіткнутися, а тільки уявіть, що буде якщо хтось на нього впаде!

А ще є проблема псування дверного полотна. Адже при відкриванні двері б'ється об упор що призводить до неестетичним слідах на дверях.

Але найчастіше звичайні дверні стопори заважають при збиранні і служать мішками. І їх прибрати не завжди тривіальна задача.

Безумовно є доводчики, які можуть в якійсь мірі замінити упор, але вони не завжди вписуються в інтер'єр. І на додачу до всього вони досить дорогі.

mockup

mockup

mockupЯк прийшла ідея створення нового магнітного упору

В сучасних дизайнах інтер'єру проглядається тенденція приховування всіх допоміжних пристроїв. Це і правильно, і зручно і до того ж красиво і стильно.

Міжкімнатні двері прихованого монтажу, які нам всім подобаються. У них дверна коробка зроблена з алюмінію і при монтажі вона згодом заштукатурюють, стаючи частиною стіни. При установці таких дверей ми не бачимо ні язичка фіксуючого механізму, ні петель, повністю відсутня лиштва.

У зв'язку з цим ми вирішили розглянути які допоміжні пристрої не мають функції прихованого монтажу і перше що спало на думку, це дверні упори.Інженерне рішення

Розглядалися різні варіанти спрацювання упору, від механічних рішень та закінчуючи електричним приводом. Але всі варіанти або дуже важко реалізувалися, або просто неможливі були в реалізації. В кінцевому підсумку було прийнято рішення використовувати магніт в якості активного елементу. Адже він може працювати автономно як завгодно довго, простий в монтажі та експлуатації, не потребує налагодженні.

mockupПринцип роботи магнітного дверного упору

Даний механізм не складний і складається з 4 основних елементів.

У двері монтується неодимовий магніт і пластина-уловлювач. За пів монтується пластиковий грибок всередині якого знаходиться металевий "палець". Коли двері проходить над "грибком", магніт притягує палець, який потрапляючи в пластину-уловлювач фіксує двері.

Пластина-уловлювач в двері потрібна щоб "палець" не псував дверне полотно, а бився в спеціально підготовлене місце. А її форма дозволяє максимально надійно фіксувати двері при відкритті і легко її відпускати при закритті.

"Грибки" зроблені з міцного пластика і можуть бути різних кольорів: прозорий, білий, чорний, сірий, коричневий.

icon

Палець металевий

Палець металевий з 2 шапочками-накладками. Для безшумної роботи металевого пальця виготовлені 2 «шапочки», які надягають на металевий штир (палець). На «пальці» зроблена фрезерування для зручного одягання шапочок в разі їх зносу

icon

"Грибок" пластиковий

Ця деталь встановлюється в підлогу. Глибина грибка - 31 мм, а діаметр 16 мм. Зроблено з високоміцного пластика. Варіанти колірної обробки: Прозорий, білий, чорний.

icon

Неодимовий магніт

Дуже потужний магніт для своїх габаритів. Він дозволяє максимально швидко піднімати упор і прекрасно фіксує його. Розміри: D = 25 мм х H = 15 мм

icon

Пластина-уловлювач

Металева пластина, з поглибленням-улавливателем для металевого «пальця». Виготовлена з нержавіючої сталі. Поглиблення зроблено спеціально з прямим кутом з одного боку для жорсткої фіксації металевого «пальця», а з іншого боку, похилий спуск для легкого руху полотна в зворотну сторону на закриття.

imgПереваги дверного упору "Антей"

Але альтернатива є! Розроблений нами прихований магнітний дверний упор позбавлений всіх цих недоліків.

mockup

Завдяки його унікальній конструкції він дозволяє фіксувати двері тільки при її відкриванні, щоб відкриває двері не зашкодила стіну або предмети на стіні, а також зберегти дверну ручку від удару.

А в решту часу ж він прихований в підлозі і практично непомітний.

Дверний упор "Антей" повністю безпечний, оскільки за нього неможливо зачепиться і впасти.

Вибір місця для магнітних дверних упорів спрощується, адже не потрібно шукати баланс між зручністю і терміном служби петель. Збільшується термін служби не тільки петель, а й дверного полотна. Тепер полотно вдаряється об спеціальну пластину-уловлювач яка зроблена з металу.

До слова про прибирання, наші упори ніяк не заважають наводити порядок, оскільки вони зовсім небагато виступають над рівнем підлоги. Завдяки цьому вони також не заважають ходити по кімнаті.

Якщо порівнювати ціни на доводчики і магнітні дверні упори "Антей", то магнітні упори дають значну фору. І до того ж наші упори потайливі і не залучають зайвої уваги на відміну від громіздких доводчиків.Установка і обслуговування

Встановити магнітний прихований упор в стані будь-який столяр.

1. Зробити в дверному полотні фрезерування під магніт. Розмір магніту D25 х H15 мм. Магніт неодимовий, крихкий, берегти його від ударів. (Використовується шуруповерт з насадкою «перо»)

2. Закріпити магніт пластиною улавливателем, прикріпивши її на саморізи. Чи не переплутати сторони на пластині-уловлювач. (Використовується шуруповерт)

3. У підлозі намітити місце для установки «Грибка». Врахувати наявність теплих підлог. Встановити його. Закріпити «Грибок» на клей.Утилізація упаковки

Ми думаємо про навколишнє середовище і намагаємося зробити упаковку максимально нешкідливою. Вся упаковка - це коробочка з картону і блістер із пластику, який можна здати на переробку. На жаль, екологічний аналог блістери поки не вийшло зробити, так як він повинен міцно фіксувати неодимовий магніт.Інструкція по використанню

Щоб зберегти папір, ми вирішили інструкцію зробити в електронному вигляді. Сьогодні інтернет є практично скрізь і викачати інструкцію нескладно. Тому ми відмовляємося від друкованої версії на користь електронної.

Замовити прихований магнітний дверний стопор "Антей"

Залиште заявку і з Вами зв'яжеться наш менеджер

Вартість: 550 грн / комплект

Замовити дверний стопор "Антей"

* Ви дуже важливі для нас, вся отримана інформація завжди залишиться конфіденційною.

Якщо залишилися питання - замовте зворотний дзвінок

Якщо у Вас залишилися якісь питання з приводу роботи, обслуговування, покупки або ще якісь пов'язані з нашим упором - залиште свої контактні дані і з Вами зв'яжеться наш менеджер

Замовити дзвінок і уточнити інформацію

* Ви дуже важливі для нас, вся отримана інформація завжди залишиться конфіденційною.